امـروز بعد از کلی کار دیشب یه خواب دلچسب و امروز یه نماز اول وقت پشتش بود :)) ! وقتی نماز اول وقت میخونم قطعا خودم رو بیشتر دوست میدارم:)) یه اعتماد به نفس خاصی پشتشه ! برای سلامتی مـردم دنیا دعا کردم فقط امیدوارم خدا حرفای منو شنیده باشه .

فردا عیده واقعیتش هیجان هرسال رو ندارم ولی اینکه سفره عید رو بچینم توی بدترین شرایط بازم جزی از واجبات اول ساله از نظر من ! خیلیا گفتن بهم آخه تو چه حوصله ای داری ، عزیزم میخوام بهت بگم من کسی برام عزیزتــر از پدرم نبود سالی که فوت کرد سه ماه از مرگش گذشته بود ولی من اینقدر که خسته بودم ولی سفره ام رو چیدم ! چون از نظر خودم این ماییم که بینایی نداریم و جهان و آدمای خوبش رو نمیبینـیم .

آغاز هرسال با تمام نحس بودنش به نظر من باید سفره عید رو به فال نیک گرفت !امــیدوارم سال نود و نٌـــه بشوره ببره تمام این مریضیها ، کاش امام زمان ظهور کنه ! میدونم توی اون جایگاه نیستم  که بتونم ملاقاتش کنم ولــی مطمئنم این جهان برای اونایی که باید بمونن گلستون میشه !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گاوصندوق اعصاب Tanya (.♡ناشناخته Lucid کانون هواداران جواد اسکندری WWE farsi خبرگزاری فارسی کشتی کج طلسم عاشقانه 耳聽過愛情 Myra