اگه بگم هدفم از سریای قبلم بیشتر و مهم تر شده دروغ نیست .

یه سری چیزا باید باشند تا همه چیز اوکی باشه .

مثل: ورزش کردن و گاهی اهنگ پلی کردن ولی ورزش از اهنگ پلی کردنم مهم تره و نقش اساسی داره خدایش .

باید تمام تلاشم رو بکنم حتی شده برای یک بار دیگه ام که شده قویتر پاشم نکه بگم الان شرایط فعلیم بده نه ولی اونی نیست که باید باشه راضیم نکه راضی نیستم ولی مطمئنم میشه که راضی ترم باشم اوکی و مفید باشم در هر صورت .

روی یه چیزایی کار کردم و تونستم ازشون دلبکنم ولی یه چیزایی هنوز ریشه در من میدونه !! گاهی وقتا قشنگ مسیرت عوض میشه سخت نیست به همین راحتی به همین ارومی و منفعه :)

چالش Fat ده روزه گرفتم و برای ده روز برنج تعطیل برای ده روز با سوپریهای خیابون خدافظی میکنم برای ده روز با هر چیزی که در اضافه وزنم موثر خدافظی میکنم .

بعد از چالش Fat چالش دوری از دنیای مجازی دارم برای 21 روز باید به برنامه روتین برسم باید یکم برنامه ریزی شده برم جلو .

استارت فصل دو رو زدم و امشب فصل یک زیست 1 هم بسته میشه .

باید تلاشم رو بکنم ولی خدایش ناامید نیستم حتی اگه سال اولم قبول نشم و پشت کنکور بمونم ناامید نیستم و برای خودم برنامه ها دارم .

ولی میخوام این چند ماه مونده تلاش کنم حتی اگه خسته بشم میخوام به واقعیت دست پیدا کنم میخوام به اونی که منو از مجموعه اش انداخت بیرون و گفت تو برو به درمان افسردگیت برس بگم که تلاشم رو کردم راه هایی رو سر راه خودم اوردم که تو و هیچ کس دیگه قادر به اوردنش نبودید .

نمیخوام تعریف از خودم بدم ولی من میخوام نشونش بدم ولی در عین حال سکوت میکنم و این بهترین جواب برای من در پاسخ به حرفی که چند ماه پیش پشت سرم زد .

خدا جای حق نشسته من جوابت ندم اون مطمئنا جواب دندان شکنی بهت میده .

منو دعا کنید اربعین نزدیک شاید بنده خالصی نباشم شاید اونی نباشم که خدا میخواد باشم ولی مطمئنم دعای شما در حق منو مستجاب میکنه .

ممنونم :*))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه ام آر کالا و خدمات هوای شرجی _ محمدامین آقایی کادو سرا Seo Tech ماهي سرد آبي مبل تختخواب شو Chris فیلم به توان 3 بهترین ژرمن مو بلند اصیل کرج